Universiteit Leiden

nl en

Inschrijven en eduID aanmaken

Om in te kunnen schrijven is een eduID vereist. Indien je wilt inschrijven voor één van onze opleidingen, dan kan je onderstaande stappen doorlopen: 

Stap 1: Ga naar de desbetreffende cursuspagina via Alle opleidingen voor professionals.

Stap 2: Klik op ‘Direct inschrijven’

Stap 3: Klik op de cursus met de cursusdatum waarvoor je wilt inschrijven

Stap 4: Log in met SURFconext, kies voor ‘Gebruik een ander account’

Stap 5: Zoeken op ‘eduID’, klik vervolgens op de knop ‘eduID’

Stap 6: Kies hieronder de situatie die voor u geldt:

  • Heb je al een eduID? Log in met uw bestaande eduID.
  • Heb je nog geen eduID? Maak een nieuw eduID aan door op ‘Nog geen eduID? Direct aanmaken’ te klikken.

Stap 7: Voltooi jouw inschrijving.


Let op: Je inschrijving is pas definitief en je plek is pas gereserveerd nadat de betaling is afgerond. Betaal je op factuur via de werkgever, dan wordt de factuur rechtstreeks naar de werkgever verstuurd en dan is jouw inschrijving hiermee definitief.

Indien je zelf betaalt en dit nog niet hebt gedaan, kan je de betaling afronden via het cursusportaal. De betaallink is 24 uur geldig, daarna dien je je af te melden en opnieuw in te schrijven.


eduID koppelen aan uw instelling

Ben je student of medewerker van Universiteit Leiden of LUMC? Dan kan je binnen eduID jouw instelling koppelen. Selecteer hiervoor Universiteit Leiden of LUMC en gebruik uw vertrouwde ULCN- of LUMC-inloggegevens. In sommige gevallen kom je dan in aanmerking voor een aangepast tarief. 

Ben je geen student of medewerker van Universiteit Leiden of LUMC? Dan kan je ook inloggen met jouw eduID, zonder een organisatie te koppelen.

Meer informatie over eduID

Wil je meer weten over eduID? Vind hier meer informatie.