
Grote delegatie onderzoekers naar African Studies Conferentie in Praag
Een grote groep onderzoekers van de Universiteit Leiden gaat deelnemen aan de 10e European Conference on African Studies (ECAS), van 25 tot en met 28 juni in Praag.
ECAS is het tweejaarlijkse evenement van AEGIS, de European African Studies Association. Naast een delegatie onderzoekers die hun nieuwste onderzoekswerk presenteren, is het Afrika-Studiecentrum aanwezig met een boekenstand.
Leidse deelnemers
Ongeveer 25 onderzoekers van het Afrika-Studiecentrum en de Universiteit Leiden zullen deelnemen aan de conferentie. Raadpleeg voor een overzicht van alle Leidse lezingen het gedetailleerde programma op de conferentiewebsite (enter de zoekterm 'Leiden' in het zoekveld).
African Library
Op 24 juni vindt - ook in Praag - de jaarlijkse bijeenkomst van de European Librarians in African Studies (ELIAS) plaats. Hieraan gaan Liesbeth Kanis, hoofd van de African Library, en informatiespecialist Ursula Oberst deelnemen. Ursula Oberst zal spreken over het beter ontsluiten van Afrikaanse literatuur door middel van 'Wikibase', en presenteert het internationale African Literary Metadata (ALMEDA)-project.