Universiteit Leiden

nl en

Ronald van Luijk

Universitair hoofddocent

Naam
Dr. R.M. van Luijk
Telefoon
+31 71 527 7147
E-mail
rvl@math.leidenuniv.nl

 

Universitair hoofddocent

  • Wiskunde en Natuurwetenschappen
  • Mathematisch Instituut

Werkadres

Snellius
Niels Bohrweg 1
2333 CA Leiden
Kamernummer 250

Contact

  • Festi D. & Luijk R.M. van (2016), Unirationality of del Pezzo surfaces of degree 2 over finite fields, Bulletin of the London Mathematical Society 48(1): 135-140.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Luijk R.M. van & Stoll M. (2013), Explicit Selmer groups for cyclic covers of P^1, Acta Arithmetica 159(2): 133-148.artikel in een tijdschrift
  • Luijk R.M. van (2011), Wehler K3 surfaces with Picard number 3 and 4. Appendix to: Orbits of points on certain K3 surfaces", by Arthur Baragar, Journal of Number Theory 131(3): 600-603.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Luijk R.M. van (2009), Nontrivial elements of Sha explained through K3 surfaces, Math. Comp. 78: 441-483.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Luijk R.M. van, Flynn E.V. & Testa D. (2012), Two-coverings of Jacobians of curves of genus two, Proceedings of the London Mathematical Society 104(3): 387-429.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Luijk R.M. van (2012), Density of rational points on elliptic surfaces, Acta Arithmetica 156(2): 189-199.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Salgado C. (2014), Density of rational points on del Pezzo surfaces of degree one, Advances in Mathematics 261: 154-199.artikel in een tijdschrift
  • Luijk R.M. van (2008), The diameter of the circumcircle of a Heron triangle, Elem. Math 63(3): 118-121.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Festi D., Garbagnati A., Geemen B. de & Luijk R.M. van (2013), The Cayley-Oguiso automorphism of positive entropy on a K3 surface, Journal of Modern Dynamics 7(1): 75-97.artikel in een tijdschrift
  • Luijk R.M. van & Bennett M.A. (2012), Squares from blocks of consecutive integers: a problem of Erdos and Graham, Indagationes Mathematicae 23: 123-127.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Luijk R.M. van, Schuett M. & Shioda T. (2010), Lines on Fermat surfaces, Journal of Number Theory 130(9): 1939-1963.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Luijk R.M. van (2011), Cubic points on cubic curves and the Brauer-Manin obstruction on K3 surfaces, Acta Arithmetica 146(2): 153-172.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Luijk R.M. van (2008), Non-Euclidean Pythagorean triples, a problem of Euler, and rational points on K3 surfaces, MATHEMATICAL INTELLIGENCER .'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Luijk R.M. van, Logan A. & McKinnon D. (2010), Density of rational points on diagonal quartic surfaces, Algebra & Number Theory 4(1): 1-20.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Luijk R.M. van, Macasieb M. & Petersen K. (2011), On character varieties on two-bridge knot groups. In: Proc. London Math. Soc. (2) 103.. 473-507.'refereed' congresbijdrage
  • Poonen B., Testa D. & Luijk R.M. van (2015), Computing Néron-Severi groups and cycle class groups, Compositio Mathematica 151(4): 713-734.'refereed' artikel in een tijdschrift

Geen relevante nevenwerkzaamheden