Universiteit Leiden

nl en

Rob Tijdeman

Emeritus hoogleraar

Naam
Prof.dr. R. Tijdeman
Telefoon
+31 71 527 4831
E-mail
tijdeman@math.leidenuniv.nl

 

Emeritus hoogleraar

  • Wiskunde en Natuurwetenschappen
  • Mathematisch Instituut

Werkadres

Snellius
Niels Bohrweg 1
2333 CA Leiden
Kamernummer 205

Contact

  • Győry, K., Hajdu, L. & Tijdeman R. (2016), Representation of finite graphs as difference graphs of S-units, II, Acta Mathematica Hungarica 149(2): 423-447.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Shorey T.N. & Tijdeman R. (2016), Arithmetic properties of blocks of integers. In: Sander J., Steuding J., Steuding R. (red.) From Arithmetic to Zeta-Functions. Switzerland: Springer. 455-471.boekdeel
  • Custic A., . Hajdu L., Kreso D. & Tijdeman R. (2015), On conjectures and problems of Ruzsa concerning difference graphs of S-units, Acta Mathematica Hungarica 146(2): 391-404.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Gyory K., Hajdu L. & Tijdeman R. (2014), Representation of finite graphs as difference graphs of S-units, I, JOURNAL OF COMBINATORIAL THEORY SERIES A 127: 314-335.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. & Beukers F. (2013), One-sided power sum and cosine inequalities, Indagationes Mathematica 24(2): 373-381.artikel in tijdschrift
  • Tijdeman R., van Dalen B.E. & Hajdu L. (2013), Bounds for discrete tomography solutions, Indagationes Mathematica 24(2): 391-402.artikel in tijdschrift
  • Tijdeman R. & Hajdu L. (2013), Bounds for approximate discrete solutions, SIAM Journal of Discrete Mathematics 27(2).artikel in tijdschrift
  • Tijdeman R. & Kloks T. (2013), The combinatorics of N.G. de Bruijn, Indagationes Mathematica 24(4): 939-970.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. & Kloks T. (2013), Complementariteit, Nieuw Archief voor Wiskunde (5 (1)): 32-35.bijdrage in dag-/weekblad of tijdschrift
  • Tijdeman R. & Korevaar J. (2013), De geschiedenis van Indagationes Mathematicae, Nieuw Archief voor Wiskunde (5): 66-72.bijdrage in dag-/weekblad of tijdschrift
  • Fortes W. & Tijdeman R. (2013), Approximate Discrete Reconstruction Algorithm, Fundamenta informaticae 125(3-4): 239-259.artikel in tijdschrift
  • Fortes W., Hajdu L. & Tijdeman R. (2013), Bounds on the quality of reconstructed images in binary tomography, Discrete Applied Mathematics 161(15): 2236-2251.artikel in tijdschrift
  • Hajdu L., Saradha N. & Tijdeman R. (2012), On a conjecture of Pomerance, Acta Arithmetica 155: 175-184.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Hajdu L. & Tijdeman R. (2012), Representing integers as linear combinations of power products, Archives of Mathematics 98: 527-533.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Hajdu A., Hajdu L. & Tijdeman R. (2012), Approximation of Euclidian distances by chamfer distances, Acta Cybernetica 20: 399-417.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Gyory K., Hajdu L. & Tijdeman R. (2011), Irreducibility criteria of Schur-type and Polya-type, Monatsh. Math. 163: 415-443.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Batenburg K.J., Fortes W., Hajdu L. & Tijdeman R. (2011), Bounds on the difference between reconstructions in binary tomography, LNCS 6607: 369-380.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Hajdu L. & Tijdeman R. (2011), Representing integers as linear combinations of powers., Publicationes Mathematicae Debrecen 79: 461-468.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Hancl J. & Tijdeman R. (2010), On the irrationality of factorial series II., Journal of Number Theory 130: 595-607.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Hancl J. & Tijdeman R. (2010), On the irrationality of factorial series II, Journal of Number Theory 130: 595-607.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Shorey T.N. & Tijdeman R. (2010), Generalizations of some irreducibility results by Schur, Acta Arithmetica 145: 341-371.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Hajdu L., Tengely S. & Tijdeman R. (2009), Cubes in products of terms in arithmetic progressions, Publ. Math. Debrecen 74: 215-232.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. & Zamboni L. (2009), Fine and Wilf words for any periods II, Theor. Comput. Sci. 410: 3027-3034.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. & Zamboni L. (2009), Characterizations of words with many periods, Integers 9: 333-342.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. (2009), Het leven van een wiskundige, Nieuw Archief voor Wiskunde 5(10): 156-162.artikel in tijdschrift
  • Hancl J. & Tijdeman R. (2009), On the irrationality of factorial series III, Indag. Math. 20: 537-549.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Hajdu L. & Tijdeman R. (2008), A criterion for polynomials to divide infinitely many k-nomials. In: Diophantine Approximation Developments in Mathematics: Springer Verlag. 211-220.congresbijdrage (refereed)
  • Hancl J. & Tijdeman R. (2008), On the irrationality of polynomial Cantor series, Acta Arithmetica 133: 37-52.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Saradha N. & Tijdeman R. (2008), Arithmetic progressions with common difference divisible by small primes, Acta Arithmetica 131: 267-279.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. (2008), Highlights in the research work of T.N. Shorey. In: by N. Saradha (Red.) Diophantine Equations. New Delhi: TIFR, Narosa Publ.. 279-296.congresbijdrage (refereed)
  • Tijdeman R. (2008), On irrationality and transcendency of infinite sums of rational numbers. In: N. Saradha (Red.) Diophantine Equations. New Delhi: TIFR, Narosa Publ. 279-296.congresbijdrage (refereed)
  • Fuchs C. & Tijdeman R. (2007), Substitutions, abstract number systems and the space filling property, Annal. Inst. Fourier Grenoble 56: 2345-2389.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Alpers A. & Tijdeman R. (2007), The two-dimensional Prouhet-Tarry-Escott problem, Journal of Number Theory 123: 403-412.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Shorey T.N. & Tijdeman R. (2007), Prime factors of arithmetic progressions and binomial coefficients, Diophantine Geometry. In: Zannier, U. (Red.) Edizione Della Normale. 283-296.boekdeel
  • Hajdu L. & Tijdeman R. (2007), Algebraic discrete tomography. In: Herman, G.T., Kuba, A. (Red.) Advances in Discrete Tomography and its Applications. Boston: Birkhäuser. 55-81.boekdeel
  • Hirata-Kohno N., Laishram S., Shorey T.N. & Tijdeman R. (2007), An extension of a theorem of Euler, Acta Arithmetica 129: 71-102.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Hajdu A., Hajdu L. & Tijdeman R. (2007), General neighborhood sequences in Zn, Discrete Applied Mathematics 155: 2507-2522.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. (2006), Periodicity and almost-periodicity. More Sets Graphs and Numbers, Bolyai Society Mathematical Studies 15: 381-405.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Hancl J. & Tijdeman R. (2005), On the irrationality of factorial series, Acta Arithmetica 118: 383-401.artikel in tijdschrift
  • Rosema S.W. & Tijdeman R. (2005), The Tribonacci substitution, INTEGERS: Electronic Journal of Combinatorial Number Theory 5(3): 21.artikel in tijdschrift
  • Tijdeman R. (2005), Rauzy substitutions and multi-dimensional sturmian words, Theoretical Computer Science 346: 469-489.artikel in tijdschrift
  • Berthé V. & Tijdeman R. (2004), Lattices and multi-dimensional words, Theoretical Computer Science 319: 177-202.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Hancl J. & Tijdeman R. (2004), On the irrationality of Cantor series, Journal für die reine und angewandte Mathematik 571: 145-158.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Hancl J. & Tijdeman R. (2004), On the irrationality of Cantor and Ahmes series, Publicationes Mathematicae Debrecen 65: 371-380.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Evertse J.H. & Tijdeman R. (2003), Multivariate equations with many solutions, Acta Arithmetica 107: 103-125.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. (2003), Polynomials dividing infinitely many quadrinomials or quintinomials, Acta Arithmetica 107: 381-404.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. (2003), Algebraic aspects of emission tomography with absorption, Theoretical Computer Science 290: 2169-2181.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. (2003), On the transcendence of infinite sums of values of rational functions, Journal of the London Mathematical Society 67(3): 580-592.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. (2003), Multi-dimensional versions of a theorem of Fine and Wilf and a formula of Sylvester, Proceedings of the American Mathematical Society 131: 1661-1667.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. (2003), Some applications of diophantine approximation. In: Bennett, M.A. Peters, A.K. (Red.) Surveys in Number Theory. USA: Natick MA. 261-284.boekdeel
  • Tijdeman R. (2003), Fine and Wilf words for any number of periods, Indag. Math. 14: 135-147.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. (1998), Intertwinings of periodic sequences, Indagationes Mathematicae 9: 113-122.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Tijdeman R. (1998), Exponential diophantine equations, Proceedings in the Conference of Number Theory: 523-539.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Sander J.W. & Tijdeman R. (1998), The rectangle complexity of functions on two-dimensional lattices. onbekend: MI Getaltheorie.rapport
  • Sander J.W. & Tijdeman R. (1998), The complexity of functions on lattices. onbekend: MI Getaltheorie.rapport
  • Sander J.W. & Tijdeman R. (1998), Low complexity functions and convex sets in Z^k. onbekend: MI Getaltheorie.rapport
  • Tijdeman R. (1998), On the minimal complexity of infinite words. onbekend: MI Getaltheorie.rapport
  • Tijdeman R. (1998), Fraenkel's conjecture for six sequences. onbekend: MI Getaltheorie.rapport

Geen relevante nevenwerkzaamheden