Universiteit Leiden

nl en

Leiden Islam Academie

Medewerkers

De algemene verantwoordelijkheid voor de Leiden Islam Academie is in handen van de directeur Maurits Berger. De directeur wordt bijgestaan door de vice-directeur Fatiha Azzarhouni die tevens coördinator en docent is bij de academie. De docenten verzorgen diverse leergangen en cursussen. Het management en de docenten worden ondersteund door de assistenten.

Directeur

Prof.dr Maurits Berger | M.S.Berger@hum.leidenuniv.nl

Vice- directeur, coördinator en docent

Fatiha Azzarhouni MA | F.Azzarhouni@hum.leidenuniv.nl

Docenten

Roukayya Oueslati MA MSc | r.oueslati@hum.leidenuniv.nl

Dr. Welmoet Boender  | w.boender@hum.leidenuniv.nl

Guest - sr advisor social entrepreneurship

Dr. John Marks │ jmarks@sfcg.org

Student-assistenten

Christine Dijkstra MA | c.j.dijkstra@hum.leidenuniv.nl  

Lamyae El Hasnaoui BSc | l.el.hasnaoui@hum.leidenuniv.nl

Lichelle Fisser BA | l.e.fisser@hum.leidenuniv.nl