Universiteit Leiden

nl en

Jan-Hendrik Evertse

Universitair docent

Naam
Dr. J.H. Evertse
Telefoon
+31 71 527 7148
E-mail
evertse@math.leidenuniv.nl

De publicatielijst van Jan-Hendrik Evertse onder de link "publicaties" is onvolledig.
Jan-Hendrik Evertse's complete en bijgewerkte publicatielijst kan worden gevonden op zijn persoonlijke webpagina.

Universitair docent

  • Wiskunde en Natuurwetenschappen
  • Mathematisch Instituut

Werkadres

Snellius
Niels Bohrweg 1
2333 CA Leiden
Kamernummer 248

Contact

  • Gyory K. & Evertse J.H. (2016), Discriminant Equations in Diophantine Number Theory. Cambridge, UK: Cambridge University Press.boek
  • Evertse J.H. & Győry K. (2015), Unit Equations in Diophantine Number Theory Cambridge Studies in Advanced Mathematics nr. 146. Cambridge, UK: Cambridge University Press.boek
  • Evertse J.H. & Ferretti R.G. (2013), A further improvement of the Quantitative Subspace Theorem, Annals of Mathematics 177: 513-590.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Evertse, J.-H., Győry & K. (2013), Effective results for unit equations over finitely generated domains, Mathematical Proceedings of the Cambridge Philosophical Society 154: 351-380.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Bérczes A., Evertse J.H. & Györy K. (2013), Multiply monogenic orders, modern Dutch studies 12 (Serie V)(2): 467-497.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Evertse J.H. (2011), A survey on monogenic orders, Publicationes Mathematicae Debrecen 79: 411-422.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Evertse J.H. (2010), On the quantitive subspace theorem, Onbekend 377: 217-240.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Bérczes A., Evertse J.H. & Györy K. (2009), Effective results for points on certain subvarieties of tori. In: Math. Proc. Cambridge Philos. Soc... 69-94.'non-refereed' congresbijdrage
  • Bérczes A., Evertse J.H. & Györy K. (2009), Effective results for linear equations in two unknowns from a multiplicative division group, Acta Arithmetica 136: 331-349.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Bugeaud Y. & Evertse J.H. (2009), Approximation of complex algebraic numbers by algebraic numbers of bounded degree, Ann. Scuola Norm. Sup. Pisa, cl Scienze 5(8): 1-36.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Evertse J.H. & Bugeaud Y. (2008), On two notions of complexity of algebraic numbers, Acta Arithmetica 133: 221-250.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Evertse J.H. & Ferretti F. (2008), A generalization of the Subspace Theorem with polynomials of higher degree. In: H.P. Schlickewei, K.G. Schmidt, R.F. Tichy (red.) Proc. Conf. in honour of W. Schmidt's 70th birthday.: Springer Verlag. 175-198.'refereed' congresbijdrage
  • Evertse J.H. & Zannier U. (2008), Linear equations with unknowns from a multiplicative group in a function fields, Acta Arithmetica 133: 157-170.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Bérczes A., Györy K. & Evertse J.H. (2007), On the number of pairs of binary forms with given degree and given resultant, Acta Arithmetica 128: 19-54.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Bérczes A., Györy K. & Evertse J.H. (2007), Diophantine problems related to discriminants and resultants of binary forms. In: Zannier, U. (red.) Proceedings of a trimester held from April-July 2005 at the Scuola Normale Superiore Pisa. Pisa: Scuola Normale Superiore. 45-63.'refereed' congresbijdrage
  • Evertse J.H. (2004), Distances between the conjugates of an algebraic number, Publicationes Mathematicae Debrecen 65: 323-340.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Evertse J.H. (2004), Linear equations with unknowns from a multiplicative group whose solutions lie in a small number of subspaces, Indagationes Mathematicae 15: 347-355.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Bérczes A., Evertse J.H. & Györy K. (2004), On the number of equivalence classes of binary forms of given degree and given discriminant, Acta Arithmetica 113: 363-399.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Evertse J.H. & Tijdeman R. (2003), Multivariate equations with many solutions, Acta Arithmetica 107: 103-125.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Evertse J.H. (1998), Lower bounds for resultants II, Proceedings in the Conference of Number Theory : 181-198.'refereed' artikel in een tijdschrift
  • Evertse J.H. (1998), On the norm inequality | F (x) | less than or equal to h. onbekend: MI Getaltheorie.rapport
  • Geen relevante nevenwerkzaamheden