Logo Universiteit Leiden.

nl en

PRE-adviesraad

De beleidsadvisering ten aanzien van het PRE is belegd in de PRE-adviesraad. De leden van de PRE-adviesraad geven gevraagd en ongevraagd advies over het te voeren beleid in het Pre-University College en de Pre-University Classes aan de dean van de Honours Academy.

De PRE-adviesraad komt twee keer per jaar bijeen om het beleid van het PRE te bespreken bestaat uit de volgende leden:

Universiteit Leiden

Jos Schaeken, Dean Honours Academy
E-mail: j.schaeken@hum.leidenuniv.nl

Janna van Helden, Onderwijscoördinator Pre-University College en Pre-University Classes
E-mail: j.f.van.helden@ha.leidenuniv.nl

Jan Aarts, hoogleraar experimentele natuurkunde
E-mail: aarts@physics.leidenuniv.nl

Eline Bergijk, onderwijsdirecteur Honours Academy
Email: onderwijsdirecteur@ha.leidenuniv.nl

Fatiha Azzarhouni, programma-coördinator Leiden Islam Academie
Email: f.azzarhouni@hum.leidenuniv.nl

Rectoren PRE-scholen

Astrid Schouten, sectordirecteur havo/vwo, Groene Hart Lyceum
E-mail: asc@scopescholen.nl

Alphons den Heijer, rector Christelijk lyceum Zandvliet
E-mail: hjr@zandvlietcollege.nl

Hanneke ten Hove, rector Gymnasium Haganum
E-mail: h.tenhove@haganum.nl

Mentoren PRE-scholen

Lia van der Vlugt, docent biologie Fioretti College
E-mail: C.v.d.Vlugt@Fioretti.nl

Saskia Muller, docent Geschiedenis Gymnasium Novum
E-mail: mll@gymnasiumnovum.nl

Bep Molenaar, docent Frans Stedelijk Gymnasium Haarlem
E-mail: B.Molenaar@sghaarlem.nl

Studentleden

Hiba Babahmed, leerling Stedelijk Gymnasium Leiden

Tot slot

De contactgegevens van de leden van de PRE-adviesraad zijn beschikbaar zodat PRE-scholen en medewerkers van de Universiteit de adviesraad kunnen benaderen voor vragen, opmerkingen, inbreng en feedback.

Om het uitwisselen van kennis en informatie te waarborgen oganiseert de Honours Academy  jaarlijks een informatieve, inhoudelijke PRE-bijeenkomst voor de rectoren en PRE-mentoren van alle PRE-scholen. Dan zal er naast informatie-uitwisseling ook steeds een inhoudelijk thema aan de orde komen dat voor de partnerscholen relevant en actueel is.

Deze website maakt gebruik van cookies.