Logo Universiteit Leiden.

nl en

Organisatie

Deelnemende universiteiten

In de onderzoekschool participeren faculteiten en instituten van de volgende universiteiten: 

Daarnaast wordt samengewerkt met personen, verbonden aan andere universiteiten en onderzoeksinstellingen in Nederland en Vlaanderen. 

Penvoering

De Universiteit Leiden treedt vanaf 1 januari 2019 op als ‘penvoerder’ van de school. Hier is dan ook het bureau van de school gevestigd, dat voor het bestuur de dagelijkse zaken behartigt.

Wetenschappelijk directeur:
dhr. dr. R. (Robert) Stein
r.stein@hum.leidenuniv.nl 
Secretaris:
dhr. dr. mr. D.P.H. (David) Napolitano
ozsmed@hum.leidenuniv.nl 

Bestuur 

Het bestuur bestaat uit een vertegenwoordiger van elk van de universiteiten:

UL
mw. dr. A. Dlabacova
a.dlabacova@hum.leidenuniv.nl 

 

RUG
mw. prof. dr. S. Corbellini
s.corbellini@rug.nl

UU
mw. prof. dr. H.G.E. Rose
h.g.e.rose@uu.nl 

UvA
dhr. prof. dr. A.F.W. Bosman
a.f.w.bosman@uva.nl

VUA
[vacature]

RU
mw. prof. dr. M.L.M. van Berkel
m.vanberkel@let.ru.nl

 

Commissie Onderwijs en Onderzoek 

De Commissie Onderwijs en Onderzoek adviseert het bestuur. Ook in deze commissie zijn alle deelnemende universiteiten vertegenwoordigd:

UL
mw. dr. C.V. Weeda
c.v.weeda@hum.leidenuniv.nl

RUG
dhr. dr. C. Dekker
c.dekker@rug.nl

UU
mw. dr. M. Meuwese                 
m.l.meuwese1.uu.nl
UvA
dhr. dr. J. Koopmans
j.koopmans@uva.nl 

VUA
[vacature]

RU
dhr. prof. dr. J. Oosterman
j.oosterman@let.ru.nl

Studentenvertegenwoordiging

Enkele door de ReMA-studenten en promovendi gekozen vertegenwoordigers wonen de vergaderingen van de COO bij: 

- mw. I. (Iris) Denis (RU), i.denis@let.ru.nl

- mw. A.J. (Amber) Souleymane (RUG), a.j.souleymane@student.rug.nl

Deze website maakt gebruik van cookies.