Universiteit Leiden

nl en

Vacature

Student-assistent (web)redacteur (0,4 FTE)

Vacaturenr.
22-782 13220
Functie-categorie
Niet-wetenschappelijke functies
Omvang (fte)
0,4
Extern/intern
Extern
Locatie
Leiden
Geplaatst op
22 november 2022
Sluitingsdatum
18 december 2022 Vacature gesloten

Onze afdeling Communicatie van het Expertisecentrum Studenten- en Onderwijszaken (SOZ/SEA) zoekt een:

Student-assistent (web)redacteur

Schrijf je vloeiend in het Nederlands en Engels? Studeer je nog, maar wil je wel alvast ervaring op doen bij een communicatieafdeling binnen een universitaire omgeving? Kom dan als student-assistent ons team Communicatie versterken.

Wat ga je doen?

 • Het ondersteunen van de communicatiemedewerker en webredacteuren bij de informatievoorziening aan studenten;
 • Schrijven, redigeren en bewerken tekst en beeld;
 • Het zorgen voor input voor de SOZ nieuwsflits;
 • Assisteren bij het beheer van de studentenwebsite en de studentenapp.
 • Welke werkzaamheden exact onder jouw verantwoordelijkheid vallen, is afhankelijk van wat er op dat moment binnen het team speelt en je kennis en ervaring.

Wat breng je mee?

 • Je bent 3e/4e jaarsstudent HBO Communicatie, Journalistiek en Nieuwe Media of hebt aantoonbare ervaring in zo’n soort rol; 
 • Je bent zelfstandig, maar werkt ook graag samen in een team;
 • Je hebt ervaring met het schrijven voor het web;
 • Je hebt kennis van een CMS (Bloomreach/Hippo) en Photoshop is een pré; 
 • Je bent pro-actief, kan out-of-the-box denken en onderhoudt makkelijk je netwerk;
 • Je bent enthousiast, hebt humor en blijft stressbestendig in drukke perioden;
 • Je beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (B2 niveau volgens het CEFR).

Onze organisatie
Als expertisecentrum SOZ motiveren en ondersteunen wij studenten om hun academische en persoonlijke vaardigheden optimaal te ontwikkelen vanuit mentaal, fysiek, en sociaal welzijn. Het is onze ambitie dat alle studenten hun studie-en studententijd met succes en plezier doorlopen. Aan zowel studenten, begeleiders als partners bieden wij informatie, ondersteuning, voorzieningen en werken we samen met elkaar, in en buiten de universiteit. Alleen zo kunnen we onze dienstverlening steeds vernieuwen en verbeteren om een fijne en optimale studie-en studententijd te faciliteren.

De afdeling Communicatie draagt bij aan een heldere informatievoorziening en communicatie naar studenten. SOZ Communicatie adviseert, faciliteert en ondersteunt collega’s bij online en offline communicatie met hun doelgroepen. Onder andere door te adviseren over de in te zetten communicatiemiddelen, het (her)schrijven en vertalen van (web)teksten, het beheer van de studentenwebsite en de drukwerkbegeleiding van promotiemateriaal. De afdeling werkt nauw samen met de afdeling Strategische Communicatie & Marketing, faculteiten, expertisecentra en projectteams.

Diversiteit en inclusie 
Het bevorderen van een inclusieve gemeenschap staat centraal in de waarden en visie van de Universiteit Leiden. De Universiteit Leiden streeft ernaar om een inclusieve gemeenschap te worden die alle studenten en medewerkers in staat stelt om zich gewaardeerd en gerespecteerd te voelen en zich volop te ontplooien. Diversiteit in ervaringen en perspectieven verrijkt ons onderwijs en versterkt ons onderzoek. Onderwijs en onderzoek van hoge kwaliteit is inclusief. 

Ons aanbod
Een dienstverband voor 16 uur per week (werkdagen in overleg) tot 1 maart 2023. Aantal uren en dagen per week is bespreekbaar, bij voorkeur flexibel en mede afhankelijk van piektijden en bezetting op de afdeling. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en werkervaring, minimaal € 2.402,- en maximaal €2.611,- bruto per maand bij een 38-urige werkweek (schaal SA).

Informatie 
Voor meer informatie over de inhoud van deze functie en/of procedure kun je contact opnemen met Remco Zeedijk, teamleider SOZ Communicatie, r.h.zeedijk@sea.leidenuniv.nl


Informatie over het Expertisecentrum Studenten en Onderwijszaken kunt u vinden op de website. Meer informatie over Universiteit Leiden kun je vinden op: https://www.universiteitleiden.nl

Deze website maakt gebruik van cookies.  Meer informatie.