Universiteit Leiden

nl en

Vacature

Enthousiaste medewerker t.b.v. ondersteuning in administratie en organisatie

Vacaturenr.
22-260 11466
Functie-categorie
Niet-wetenschappelijke functies
Omvang (fte)
0,3-0,6
Extern/intern
Extern
Locatie
Leiden
Geplaatst op
26 april 2022
Sluitingsdatum
19 mei 2022 Vacature gesloten

Het ICLON - Interfacultair Centrum voor Onderwijsontwikkeling, Lerarenopleiding en Nascholing - zoekt per direct voor de afdeling Voorgezet Onderwijs een:

Enthousiaste medewerker ten behoeve van de ondersteuning in administratie en organisatie bij het team Docentprofessionalisering & Wetenschapsoriëntatie po en vo  (0,3-0,6 FTE)
Vacaturenummer: 22-260 11466 

 
Werkzaamheden
•    Ondersteunen in de administratieve en organisatorische taken van alle nascholing aan leraren waarin het ICLON een bijdrage heeft, zoals: bijhouden van de inschrijvingenadministratie, gegevensbeheer van cursussen, regelen van zalen & catering, plannen van online vergaderingen, beheer certificering, ondersteunen bij nascholingsdagen, monitoren van diverse functionele mailboxen, hulp bij mailings- en nieuwsbrieven;
•    Mede uitvoeren van het project  ‘De universiteit in de klas. Gastlessen verzorgd door de Universiteit Leiden’ (Vo), zoals: bijhouden van de aanvragen voor een gastles, het versturen van informatie etc;
•    Ondersteunen bij activiteiten voor leerlingen en leerkrachten in het basis- en voortgezet onderwijs, zoals Wetenschapscongres VWO, Leiden Academic Challenge, symposia en docentprofessionaliseringsbijeenkomsten, zoals: zaalreservering, deelnemersregistratie, catering regelen, gasten ontvangen, certificaten maken bij evenementen, bijhouden administratie lespakketaanvragen etc;
•    Agendabeheer en persoonlijke assistentie teamleider;
•    Notuleren bij overleggen;
•    Algemeen: Ondersteuning bij communicatietaken zoals content plaatsen op website en sociale media, nieuwsbrieven opmaken, mailings verzenden;
•    Desgevraagd meedraaien in andere projecten die door de afdeling of het team Docentprofessionalisering & Wetenschapsoriëntatie po en vo worden uitgevoerd.
 
Profiel
•    Je beschikt minimaal over een relevante MBO-4 opleiding;
•    Je ziet het belang van een goede ondersteuning bij de werkzaamheden van ons team en bent bereid daar zelf een grote bijdrage aan te leveren;
•    Je bent daarom behulpzaam en vriendelijk, stress bestendig, communicatief sterk, enthousiasmerend, proactief, accuraat en klantgericht;
•    Je biedt graag ondersteuning door goed te plannen en werk uit handen te nemen daar waar dat kan;
•    Je functioneert prettig in een team maar kan ook goed zelfstandig aan de slag;
•    Je beschikt over goede ICT-vaardigheden, minimaal MS Office (met name ook: Access). Het team verzorgt websites, sociale media-accounts, digitale nieuwsbrieven etc. en werkt bijvoorbeeld ook met Wordpress, InDesign (ervaring hiermee strekt tot aanbeveling);
•    Jouw beheersing van het Nederlands is zowel mondeling als schriftelijk goed;
•    Ervaring in ondersteuning van communicatie en bij evenementen (strekt tot aanbeveling).

Beschrijving organisatie
Het ICLON (Interfacultair centrum voor lerarenopleiding, onderwijsontwikkeling en nascholing) is een interfacultair centrum binnen de Universiteit Leiden. Het ICLON zorgt voor de verbinding tussen onderwijskennis en onderwijspraktijk. Het ICLON heeft een Bestuur waarin de decanen van drie faculteiten zitting hebben. Er werken ongeveer honderd medewerkers, verdeeld over twee afdelingen (afdeling Voortgezet Onderwijs en afdeling Hoger onderwijs) en een Ondersteunend Bureau. Het team Docentprofessionalisering & Wetenschapsoriëntatie po en vo valt onder de afdeling Voortgezet Onderwijs en voert verschillende projecten uit die betrekking hebben op het basisonderwijs of het voortgezet onderwijs.
Ons team kenmerkt zich als enthousiast en collegiaal, met een proactieve houding en fijne onderlinge samenwerking. Er is veel ruimte voor ieders specifieke inbreng en voor persoonlijke ontwikkeling.
Zie voor meer informatie:
• https://www.universiteitleiden.nl/iclon/wetenschapsorientatie 
•  https://www.onderwijsnetwerkzuidholland.nl/ 

Wij bieden
Een veelzijdige baan met verschillende ondersteunende taken in een hecht en enthousiast team. Deze aanstelling vindt plaats conform de cao Nederlandse Universiteiten voor de duur van 1 jaar. Bij goed functioneren is er uitzicht op een vast dienstverband. De omvang bedraagt bij voorkeur 38 uur. Werkdagen en thuiswerkmogelijkheden in onderling overleg. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en werkervaring, minimaal € 2.310,- en maximaal € 2.910,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling (salarisschaal 6).

Daarnaast kent de Universiteit Leiden goede arbeidsvoorwaarden. Zo is er sprake van een eindejaarsuitkering (8,3%), vakantietoeslag (8%), uitstekende opleidingsfaciliteiten, betaald ouderschapsverlof, sabbatical leave en de mogelijkheid om via een keuzemodel arbeidsvoorwaarden op maat te kiezen. Alle informatie hierover kunt u nalezen op: https://www.werkenbij.leidenuniv.nl/ .

Diversiteit en inclusie
Het bevorderen van een inclusieve gemeenschap staat centraal in de waarden en visie van de Universiteit Leiden. De Universiteit Leiden streeft ernaar om een inclusieve gemeenschap te worden die alle studenten en medewerkers in staat stelt om zich gewaardeerd en gerespecteerd te voelen en zich volop te ontplooien. Diversiteit in ervaringen en perspectieven verrijkt ons onderwijs en versterkt ons onderzoek. Onderwijs en onderzoek van hoge kwaliteit is inclusief.

Informatie
Inlichtingen over bovenstaande functie bij mevrouw drs. Jacqueline Hoornweg, Teamleider Docentprofessionalisering & Wetenschapsoriëntatie, 06-290 465 49, hoornweg@iclon.leidenuniv.nl of bij mevrouw drs. Hanny Gijsman, Coördinator, tel 071 527 65 49, e-mail gijsman@iclon.leidenuniv.nl.

Solliciteren
U kunt online solliciteren via de button 'Solliciteren' in ons sollicitatiesysteem. Sollicitaties voorzien van een motivatiebrief en cv kunnen tot en met 19 mei 2022  worden ingediend.
De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden van 23-25 mei 2022. Je wordt vriendelijk verzocht beschikbaar te zijn in deze periode.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Deze website maakt gebruik van cookies.  Meer informatie.