Universiteit Leiden

nl en

Vacature

Servicedesk medewerkers

Vacaturenr.
18-471
Functie-categorie
Niet-wetenschappelijke functies
Omvang (fte)
0.7-1.0 fte
Extern/intern
Intern, Extern
Locatie
Leiden
Geplaatst op
20 november 2018
Sluitingsdatum
10 december 2018

Solliciteer vandaag

Het Universitair Facilitair Bedrijf zoekt Servicedesk medewerkers  (0.7-1.0 fte).
 

De werkzaamheden

De Servicedesk medewerker is het eerste aanspreekpunt voor vragen en problemen van de interne klant: alle medewerkers en studenten binnen een faculteit of expertisecentrum.
Bij de Servicedesk werken echte allrounders die het leuk vinden om zowel bezig te zijn met het opnemen van technische storingen als het zo klantvriendelijk en efficiënt mogelijk beantwoorden van facilitaire vragen. Ook wordt er goed geluisterd naar de vraag of het probleem en wordt er altijd gezocht naar een antwoord. We werken continue aan het optimaliseren van processen binnen onze afdeling en zijn daarbij benieuwd naar nieuwe bijdrages.

Uw profiel

  • Pro actief en nieuwsgierig, strevend naar optimaal ontzorgen;
  • Afgeronde facilitaire opleiding op minimaal MBO-niveau;
  • Enige ervaring met FMIS, bij voorkeur Planon;
  • Kennis van procesmatig werken;
  • Goed bekend met het MS Office-pakket;
  • Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift;
  • Representatief, pro actief, klantgericht, gastvrij en een vriendelijke manier van communiceren;
  • Stressbestendig, doortastend, accuraat en betrouwbaar.

Beschrijving organisatie

Het Universitair Facilitair Bedrijf (UFB) is het facilitair bedrijf van en voor de Universiteit Leiden. Een breed scala van producten en diensten wordt door het UFB geleverd aan universitaire eenheden, individuele medewerkers en studenten, evenals aan de Universiteit gelieerde organisaties. Het UFB faciliteert ruim 6500 medewerkers en 26.900 studenten in Leiden en Den Haag.
De facilitaire Servicedesk maakt binnen het UFB onderdeel uit van de afdeling Location Facilities. Het facilitaire Servicedesk team werkt verspreid over vijf locaties binnen de Universiteit Leiden, waarvan één in Den Haag. Ons team is enthousiast met een missie om onze interne klant zo optimaal mogelijk te ontzorgen. Het is ambitieus, waarbij steeds op zoek wordt gegaan naar het nóg beter ondersteunen van onze klanten. Hierbij zal ook ons FMIS, Planon, steeds professioneler worden ingezet.

Wij bieden

Het betreft een tijdelijk dienstverband voor een periode van 1 jaar en een eventuele verlenging van een jaar. Na twee jaar is er uitzicht op een vast dienstverband bij goed functioneren. De aanstelling vindt plaats conform de cao Nederlandse Universiteiten. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en werkervaring, minimaal € 1.811,- en maximaal € 2.700,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling (schaal 5 of 6).

Daarnaast kent de Universiteit Leiden goede arbeidsvoorwaarden. Zo is er sprake van een eindejaarsuitkering (8,3%), vakantietoeslag (8%), uitstekende opleidingsfaciliteiten, betaald ouderschapsverlof, sabbatical leave en de mogelijkheid om via een keuzemodel arbeidsvoorwaarden op maat te kiezen. 

Diversiteit

De Universiteit Leiden hecht groot belang aan diversiteit en verwelkomt daarom graag sollicitaties van mensen die nu in haar instelling ondervertegenwoordigd zijn.

Informatie

Voor meer informatie over de inhoud van deze functie kan contact worden opgenomen met mw. Meta Topée, telefoon 071 527 7436 of per e-mail r.j.m.topee@ufb.leidenuniv.nl.

Solliciteren

Sollicitatiebrief voorzien van het vacaturenummer en vergezeld met een motivatiebrief en cv, kunnen tot en met 10 december 2018 per e-mail worden gericht aan pzinfo@ufb.leidenuniv.nl t.a.v. Shirin Witkam, manager Location Facilities.

 

#LI-FV1

Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie