Universiteit Leiden

nl en

Vacature

Medewerker Servicedesk

Vacaturenr.
17-517
Functie-categorie
Niet-wetenschappelijke functies
Omvang (fte)
Meerdere posities, 0.5-0.8 fte
Extern/intern
Extern
Locatie
Den Haag, Leiden
Geplaatst op
02 januari 2018
Sluitingsdatum
01 maart 2018

Nog 12 dagen om te solliciteren

Het Universitair Facilitair Bedrijf (UFB) zoekt (Facilitaire) Servicedesk Medewerker (meerdere posities, 0.5-0.8 fte)

 

De werkzaamheden

De Servicedesk medewerker is het eerste aanspreekpunt voor vragen en problemen van de klant: alle medewerkers, studenten en bezoekers op locatie. Alle vragen worden zo klantvriendelijk en efficiënt mogelijk beantwoord. Verder luisteren we goed naar de vraag  of probleem van de klant, zijn we echte allrounders en vinden we het dan ook leuk om zo wel bezig te zijn met het opnemen van technische storingen als het beantwoorden van facilitaire vragen. Nieuwsgierig gaan we altijd op zoek naar een antwoord.
Onze servicedesks zijn verspreid over vijf locaties binnen de universiteit Leiden, waarvan één gesitueerd in Den Haag. Ons team is enthousiast met een missie om onze  klant zo optimaal mogelijk te ontzorgen. Onze mensen zijn ambitieus, waarbij wij steeds op zoek gaan naar de beste ondersteuning van onze klanten.
We werken continue aan het optimaliseren van processen binnen onze afdeling en zijn benieuwd naar de bijdrage van onze medewerkers.

Uw profiel

  • Wij zoeken pro actieve en nieuwsgierige mensen die streven naar optimaal ontzorgen;
  • Een afgeronde facilitaire of hospitality opleiding op minimaal MBO-niveau;
  • Kennis van FMIS systemen (Planon is een pre);
  • Procesmatig kunnen werken;
  • Representatief, pro actief, klantgericht en een vriendelijke manier van communiceren;
  • Beheersing van het Nederlands in woord en geschrift en u kunt zich mondeling en schriftelijk goed uitdrukken in het Engels;
  • Het bezit van het diploma Beveiliger 2 is een pre;
  • Stressbestendigheid, doortastend, accuratesse en betrouwbaarheid zijn typerende eigenschappen.

Beschrijving organisatie

Het UFB faciliteert circa 4.000 medewerkers en 23.000 studenten in Leiden en Den Haag.
Het UFB is het facilitair bedrijf van en voor de Universiteit Leiden. Een breed scala van producten en diensten wordt door het UFB geleverd aan universitaire eenheden, individuele medewerkers en studenten, evenals aan de Universiteit gelieerde organisaties. De Facilitaire Servicedesks maken onderdeel uit van de afdeling Location Facilities.

Wij bieden

Het betreft een tijdelijk dienstverband voor één periode van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband bij goed functioneren. De aanstelling vindt plaats conform de cao Nederlandse Universiteiten. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en werkervaring, minimaal € 1.904,- en maximaal € 2.647,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling (salarisschaal 6).

Daarnaast kent de Universiteit Leiden goede arbeidsvoorwaarden. Zo is er sprake van een eindejaarsuitkering (8,3%), vakantietoeslag (8%) en de mogelijkheid via een keuzemodel arbeidsvoorwaarden op maat te kiezen.

Diversiteit

De Universiteit Leiden hecht groot belang aan diversiteit en verwelkomt daarom graag sollicitaties van mensen die nu in haar instelling ondervertegenwoordigd zijn.

Informatie

Voor meer informatie over de inhoud van deze functie kan contact worden opgenomen met Nienke Swaders.

Zie ook “Nadere informatie”.
Meer vacatures en informatie via https://www.universiteitleiden.nl/vacatures.

Solliciteren

Sollicitaties voorzien van het vacaturenummer en vergezeld met een motivatiebrief en cv, kunnen per e-mail worden gericht aan Shirin Witkam. Klik hiervoor op de blauwe sollicitatiebutton.