Universiteit Leiden

nl en

Gerrit van Dijk

Emeritus hoogleraar Wiskunde

Naam
Prof.dr. G. van Dijk
Telefoon
+31 71 527 4831
E-mail
dijk@math.leidenuniv.nl

 

Persoonlijke webpagina

Emeritus hoogleraar Wiskunde

  • Wiskunde en Natuurwetenschappen
  • Mathematisch Instituut

Werkadres

Snellius
Niels Bohrweg 1
2333 CA Leiden
Kamernummer 205

Contact

  • Deitmar A. & Dijk G. van (2016), Trace Class Groups, Journal of Lie Theory 26(1): 269 - 291.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Dijk G. van, Neeb K.-H , Salmasian H. & Zellner C. (2016), On the characterization of trace class representations and Schwartz operators, Journal of Lie Theory 26(3): 787 - 805.artikel in tijdschrift (refereed)
  • G. van Dijk (2013), Distribution Theory, Convolution, Fourier Transform, and Laplace Transform. Berlin (2013): De Gruyter GmbH & Co.boek
  • Dijk G. van (2011), Leidse Hoogleraren Wiskunde 1575-1975. Leiden: UFB/Grafimedia.boek
  • Dijk G. van & Wakayama M. (2010), Casimir Force, Casimir Operators and the Riemann Hypothesis. Berlin: Walter de Gruyter.boek
  • Dijk G. van (2009), About the relation between multiplicity free and strong multiplicity free, Journal of Lie Theory 19: 661-670.artikel in tijdschrift
  • Dijk G. van (2009), (U(p,q), U(p-1,q)) is a generalized Gelfand pair, Math. Z. 261: 525-529.artikel in tijdschrift
  • Dijk G. van (2009), Introduction to Harmonic Analysis and Generalized Gelfand Pairs. Berlin: Walter de Gruyter.boek
  • Dijk G. van (2009), Multiplicity free subgroups of semi-direct products, Indagationes Mathematicae 20: 49-56.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Dijk G. van (2008), Gelfand pairs and beyond. Kyushu: Kyushu Unversity.boek
  • Dijk G. van (2008), (GL(n+1,R), GL(n,R)) is a generalized Gelfand pair, Russian J. Math. Physics 15: 548-551.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Dijk G. van & Pevzner M. (2007), Ring structures for holomorphic discrete series and Rankin-Cohen brackets, J. Lie Theory 17: 283-306.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Aparicio S. & Dijk G. van (2006), Harmonic Analysis on SO(n,C)/SO(n-1,C), n>2, Acta Applicandae Mathematicae 90: 3-17.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Aparicio S. & Dijk G. van (2006), Complex generalized Gelfand pairs, Tambov University Reports 11(1): 7-12.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Aparicio S. & Dijk G. van (2005), Complex Generalized Gelfand Pairs. Tambov: Tambov University.rapport
  • Aparicio S., Pevzner M. & Dijk G. van (2004), Invariant Hilbert subspaces of the oscillator representation, Indag. Math. 14: 309-318.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Dijk G. van & Molchanov V.F. (2004), Representations of Lie groups, harmonic analysis on homogeneous spaces and quantization, Acta Applicandae Mathematicae 81: 1-3.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Dijk G. van (2003), The oscillator representation, Kolmogorov and Contemporary Mathematics: 154.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Dijk G. van & Molchanov V.F. (1998), The Berezin form for rank one para-Hermetian symmetric spaces, Journal de Mathematiques Pures et Appliquees 77: 747-799.artikel in tijdschrift (refereed)
  • Dijk G. van (1998), Canonical representations associated to hyperbolic spaces II. onbekend: Mathematisch Instituut.rapport
  • Dijk G. van & Pasquale A. (1998), Canonical representations of Sp(1,n) associated with representations of Sp(1). onbekend: Mathematisch Instituut.rapport

Geen relevante nevenwerkzaamheden