Universiteit Leiden Universiteit Leiden

Nederlands English

Ontwikkeling van Hoger Onderwijs

Contact

Heeft u een vraag aan ons?

U kunt ons bereiken via het contactformulier, dan nemen we binnen één werkdag contact met u op.

 U kunt ons bellen op nummer 071 - 527 71 70 (secretariaat - Marianne Wessendorp).

Contactpersonen faculteiten

Faculteit Contactpersoon
Archeologie mw. drs. S. (Sonja) Wagenaar
Campus Den Haag dhr. dr. P. (Paul) Wijdeveld
Geesteswetenschappen dhr. drs. D.M. (Daan) Romein
Geneeskunde/LUMC mw. dr .M.E.D. (Maartje) van den Bogaard
Rechtsgeleerdheid dhr. dr. P. (Paul) Wijdeveld
Sociale Wetenschappen dhr. dr. F.M. (Floris) van Blankenstein
Wiskunde- en Natuurwetenschappen dr. R.M. (Roeland) van der Rijst

 

Contactpersonen per onderwerp

Heeft u vragen over één of meer van onderstaande onderwerpen, dan kunt u ons uw vragen stellen.

Onderwijsontwikkeling, accreditatie

Maarten van de Ven
071 527 61 27
m.j.j.m.van.de.ven@iclon.leidenuniv.nl

Toetsen en beoordelen

Gijs van Duijn
071 527 3792
duijn@iclon.leidenuniv.nl

Enquête, toets- en tentamenservice

Kirsten Ran
071 527 17 87
ran@iclon.leidenuniv.nl

Docentprofessionalisering en ICT in het onderwijs

Sonja Wagenaar
071 527 71 74
swagenaar@iclon.leidenuniv.nl

Kwaliteitszorg

Paul Wijdeveld
071 527 7176
wijdeveld@iclon.leidenuniv.nl

Onderzoek

Roeland van der Rijst
071 527 64 96
rrijst@iclon.leidenuniv.nl

Internationalisering

Henk Frencken
071 527 38 10
frencken@iclon.leidenuniv.nl