Universiteit Leiden

nl en

Alumni-activiteit

Alumnidag South and Southeast Asian Studies

Datum
11 mei 2019
Tijd
Locatie
Johan Huizingagebouw
Doelensteeg 16
2311 VL Leiden
Zaal
Binnentuin

Welkom alumni!

Op zaterdag 11 mei organiseren we een alumnidag voor alle alumni van de opleiding South and Southeast Asian Studies (BA, MA en Doctoraal). Deze alumnidag is ook bedoeld voor alle alumni van de vroegere opleidingen Zuid- en Zuidoost-Aziëstudies (ZZOA), Talen en culturen van Zuidoost-Azië en Oceanië (TCZOAO), Talen en culturen van Indonesië, Talen en culturen van India en Tibet, Indologie en Indonesian Studies.

Vanaf 14.00u bieden we een interessant programma aan met diverse sprekers. In twee panels zullen alumni uit verschillende jaren en beroepsgroepen met elkaar in gesprek gaan over hun loopbaan. Vanaf 17.00u is er een borrel met ruimschoots gelegenheid om bij te praten met oude en nieuwe bekenden!

Aanmelden kan tot en met 8 mei

Ik meld me graag aan voor de alumnidag

Programma

14.00 uur inloop
14.15 uur opening door opleidingsvoorzitter prof. dr. David Henley
14.20 uur panel sessie 1
15.00 uur koffie/thee pauze
15.45 uur panel sessie 2
16.25 uur borrel
17.30 uur einde

Sprekers: 
* Tom Hoogervorst (KITLV) 
* Anil Kumar (Christen Unie/SGP)
* Casper Luckerhof (Volkskrant) 
* Eduard Roesdi (Ibu Cilik) 
* Carolien Stolte (Universiteit Leiden)
* Yvette van Domburg (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland)
* Yvonne van Genugten (Indisch Herinneringscentrum Arnhem)

Aanmeldingen (voornaam, achternaam, jaar van afstuderen; lijst wordt wekelijks bijgewerkt)

Ida Albertsboer-van Wagtendonk 2010 (BA) 2011 (MA)
Esrih Bakker 2009
Robert Boelhouwer 1998
Sanneke Bolderheij 2016
Rosa De Vos 2008
Ratih Dewi 2016
Yee Jie (Faye) Han 2017
David Henley  
Hedi Hinzler 1971
Berthe Jansen 2008
Shailja Kanwar 2017
Marijke Klokke 1983
Judith Korbee 2011
Léon Ladan 2005
Pui Chi Lai  
Marianne Leyfeldt 1989
SJG (Ebed) Litaay 2011
Jildi Mohamad Sjah 1988
Nathalie Pommerel 2017
Priscilla Rasyid 2016
Ellen Raven 1983
Jane Rooa 2012
Shila Schoots 2010
Revi  Soekatno 2009
Koert Stijne 2016
Koert Stijne  2016
Ignatius Supriyanto 1991
Caroline Supriyanto-Breur 1990
S Suryadi 2004, 2014
Herko van Bergen 1990
Ghislaine van de Kamp 2012
Lois van der Lee 2019
Feli van Dulken 1992
René van Oosterwijk 2009
Daniel van Tuijll 2011
Ruben Westhoff 2015
Nira Wickramansinghe  


NB opname in deze lijst is facultatief

Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie