Universiteit Leiden

nl en

Alumni-activiteit | ook voor stafleden

Jane Austen Festival - Alumnidag Engelse taal en cultuur

Datum
28 oktober 2017
Bezoekadres
Lipsius
Cleveringaplaats 1
2311 BD Leiden
Zaal
019

Op zaterdag 28 oktober organiseert de opleiding Engelse taal en cultuur een alumnidag. Jane Austens leven en werk zal vanuit verschillende disciplines door verschillende sprekers belicht worden. Tussendoor en na afloop is uiteraard alle tijd om bij te praten en (hernieuwd) met elkaar kennis te maken. Alle alumni Engels zijn hiervoor van harte uitgenodigd.

Programma

V.a. 09.30       Ontvangst met koffie en thee
10.00–10.15    Opening door Ingrid Tieken-Boon van Ostade (opleidingsvoorzitter)
10.15–10.45    Maud Bovelander, Lettie Dorst, Katinka Zeven – Austen’s Style in Translation
10.45–11.15    Marion Elenbaas – Phrasal Verbs in Jane Austen’s Language
11.15–11.45    Koffie/theepauze
11.45–11.55    Herinneringen aan Beverley Collins – door Rias van den Doel
11.55–12.25    Evert van Leeuwen – Jane Austen’s “Horrid Novels”: Northanger Abbey and the Sociology of Popular Culture
12.25–12.40    Twee Jane Austen scriptie-pitches – door Marije Haasnoot en Katja Perevedentseva
12.40–12.45    Aankondiging Alumnivereniging

12.45–14.00    Lunchpauze

14.00–14.30    Michael Newton – Jane Austen’s Jokes
14.30–15.00    Wim Tigges – ‘Lost in Austen’: A Postmodern Reanimation of Pride and Prejudice
15.00–15.30    Thee/koffiepauze
15.30–15.40    Herinneringen aan Bob Rigter – door Frits Beukema
15.40–16.10    Ingrid Tieken-Boon van Ostade – Last Wills and Testaments: Jane, Cassandra and Cassandra Elizabeth Austen
16.10–16.25    Ruud Hisgen – Ramp, from a Student Broadsheet to a Dutch Literary Magazine, 1974–1984
16.25–16.30    Afsluiting door Wim Tigges

16.30–18.00    Borrel

Aanmelden en betalen

Aanmelden voor het Jane Austen festival is helaas niet meer mogelijk.

Meer informatie over alumnizaken vindt u op onze alumnipagina.

Vragen? Neem contact op met alumnicoördinator Sanderien de Jong.

Aanmeldingen Jane Austen Festival

Voornaam Achternaam Startjaar
Tineke Van der Toorn 1981
Ruud Hisgen 1973
Gertjan van der Brugge 1977
Diane van Steekelenburg 1990
Trudy Heemskerk 1972
Pauline Krebbers 1986
Susan de Smit 2012
Babette Franken 1991
Corianne Oosterbaan 2006
Monica Swanson 1985
Barbara van Toorenenburg 1984
Babs Ballego  1987
Marienelle Andringa 2004
Ingrid den Hartog 1982
Jessica Abcouwer-Binnenkade 1982
Karen Rademakers - Aeijelts Averink 1982
Jolanda Wesenbeek 2011
Ans Kabel 1991
Ellen Brakman 1982
Bonni Buenrostro 2008
Saskia de Korte 2007
Zsuzsi Borgeld-Guman 1972
Clara Takken 1999
Dominique van Dijkhuizen 2006
Sofia Borgstein 2003
Daný van Dam 2006
Ben Albers 1970
Manon van Eekhout 2006
Annette Albers-Westerhoff 1967
Hester Bergsma 2000
Esther Peze 1971
Katja ter Brugge 1980
yvonne hortensius-kaizer 1975
Matthijs van Zuilen 2000
Marjolein van Zuilen-Meindersma 2002
Robert Lankamp 1978
Bep den Blanken 1975
Micha (Stroosnier-)Berben 1978
Marion lemmers 1978
Karlijn Navest 1998
Sjoerd Lindenburg 2012
Frank van Meurs 1979
Claire Smulders 2005
Marilyn Hedges 2005
Henriette Balt 1998
Ingeborg Konradt-Booi 1979
Annelie Kohl 1979
Irma Janssen 2005
Louise Berdenis van Berlekom  2011
Froukje Henstra 2001
Femke  Wohler  2011
Christiaan van Dam 2006
MIranda Buitendijk 1986
Charlotte Serrarens 2009
Stella Gabel 1984
Karin Rietveld 2006
Maaike Leenders 2005
Bas van Elburg 1997
Freek Bouricius 1983
Elizabeth (Betty) Molt 1998
Angela  Robson  1995
Mirjam Van den Heuvel 1991
Marie-Louise Gerla 1988?
Esther Schoemaker - Steenbergen 1991
Catelijne van Oijen 1996
Saskia Iseard-Leeuwenhoek 2003
Petra Veenstra 1990
Eveline Scholtes 2011
Vera Willems 2004
Charlotte Liebelt 2008
Ineke Friedeberg 1954
Rick Tersmette 1983
Patricia Krus 1990
Marleen Snel 2001
Paul Devine 1990
Andrea Langendoen 1990
Rosalie van Hofwegen 2011
Maxine Linders 2006
Rowan chander 2009
Helga Marit Kohn-Nerem 1971
Nellie van Rijsbergen 1987
Marjan de Wolff 1960
Selma Barnard 1988
Tineke Olieman 1986
Eveline van der Lans 2011
Christa de Jager 1993
Márti Domokos 1991
Mieke Verkroost n.v.t.
Marlous Zwetsloot 2000
Jenny Meijer 1989
Janet Render 2015
Karin van Eck 1981
Elisa Kool 1995
Sairoen van Eekhout-Malgoezar 1995
Heleen Corbett-de la Hayze 1957
Els van Wijngaarden 1957
Cobi Bordewijk 1969
Inez Blankestijn 1986
Tanja van der Putten 2000
Tessa Schild 2009
Ton van Kuijeren 2009
Lydia Holdert-Vallez 1973
Kasia Jakimowicz 1992
Linda van den Akker 2009
Gea Dreschler 2004
Mirjam Romeijn 2012
Anne van der Geest 1996
Marijke Krens 1972
Mark Vermin 1979
Michiel Jansen 1979
wilma siera 1979
Lucy Land 1983
Irene Hesselink 1969
Odile Bruna 1974
Carla van Eekelen-Peters 1985
Grada Vermin-Deurloo 1978
Nora Geurtsen 1987
Mariëlle van Eldik 2012
Anneke Gielen 1989
Eva Feldbrugge 1986
mathilde lageman 1983
Hans Versluis 1997
Marielle Matthee 2012
Suzanne van Duin 2008
Martine Jansen 2012
Emmely Kooiman 2008
Ineke Dreef 1978
Marije Haasnoot 2010
Elise Louisse-van Wijk 2006
Antonia Lamers-Reeuwijk 2003
Nancy Bos-de Visser 1988
Els van Houten 1977
Anneke Reinders-Reeser 1967
Inge Steffers 1979
Marija Zeravica Rehak 1995
Kitty, Puiman Lau 1997
Amy  Tam-Cheung 1995/6
Dolf Pellenbarg 1979
Caroline Raven 1992
Joyce Van Elburg 2006
Janny Breukhoven 1990
Marjonneke van den Dorpel 2006
Jeina STAPPERS 1980
Marloes de Graaff-Ritsema 2006
Monique van Hasselt-Minderman 1979
Carin Krabbendam-Slot 1987
Hanca (J.A.B.) Leppink 1968
Fleur Melker 2010
Marlijne Hemelaar 1986
Lon Veering-Koot 1969
Judith Frerichs 1983
Christy  de Back  1990
Marjoleine Kooper-Huigen 1979
Carla Alting 1973
Dirk Verweij 2001
Alice Boers 1995
Maaike van de Sande 2002
Margriet van de Wetering 1992
Mirjam Hoffman 2005
Deborah yapp 2010
Tessa van Paridon-Steeman 2009
Cilla Sijnesael 2011
Jacqueline van Doggenaar 1980
Yvonne Montfoort 2003
Artur Schouten 1974
Maria Vanlaeken 1974
Wil Eelsing 1979
Cisca Dales 1992
Nelly Ebbenhout 1978
Lida Schenk 1982
Yvette van Diggele 2009
Elly (PJM) van Winden 1994
Cedric Barfoot 1970
Jeltje Snel 1992
Cynthia Lange 2009
Hanno van der Winden 2005
Annemiek Wegman 1994
Lineke Ribbers-Wijnands 2011
Mien Huisman-Berkhout 1991
Nathalie van der Knijf 2003
Rieneke Kok 2000
Marian Rietdijk 2006
Hanne Kouwenberg 2010
Leonoor Van Well 1998
Sacha Van den Heuvel 1998
Marieke de Reus 2009
Jerwin de Graaf 2001
Carol-Ann Jonker 2011
Zeynep  Tufan 2011
Fenneke van der Deijl 1995
Anna Kouznetsova 1995
Mariëlle Nederlof-Kreft 2007
Trudy Trimbos-Kemper 2000 (Part-time)